אחזקת בניינים

  • מחפש ועד בית מקצועי?
  • רוצה לעבוד עם אנשי מקצוע אמינים?
  • רוצה לקבל שירות מהיר ויעיל לתקלות בבניין?

מראה הבניין מבחוץ ומבפנים הוא הפנים שלו, הרושם הראשוני שלו. כל מי שמגיע אליו, בין אם הוא מבקר בבניין ובין אם הוא גר בבניין מושפע מאותו רושם ראשוני. אין ספק שהיית רוצה שהבניין שלך יהיה מתוקתק, נקי ונוצץ. אנו נותנים שירותי אחזקת בניינים במחירים סופר אטרקטיביים!

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן

מועד בית לאחזקת בניינים


בעבר היה נהוג לבחור ועד בית, הוא זה שהיה האחראי הבלעדי לבחירת אנשי המקצוע שמגיעים לבניין, בהתאם לתקציב ועד הבית היה מזמין את הגנן פעם בכמה חודשים ואת המנקה פעם או פעמיים בשבוע. מגדלי המגורים החדשים הפכו יותר ויותר לנפוצים בכל עיר, אותם מגדלים הביאו לצורך של חברות תחזוקת בניינים, כיוון שאדם אחד כבר לא יכול להיות אחראי על העבודה הרבה שהבניין דורש. חברות אחזקת בנייני מגורים אחראים על ניהול הבניין ובעצם מחליפים את ועד הבית.

מהי אחזקת בניינים?

כל מי שהיה ועד בית אי פעם יודע שניהול הבניין זה לא דבר פשוט, צריך לדאוג לניקיון, לגינה, לתחזוק וטיפול במעליות, להחלפת נורות ועוד... כשמדובר בבניין עם דיירים רבים הדבר קשה עוד יותר.
חברת אחזקת בניינים דואגת לבניין ולכל הצרכים הדרושים לו, כך שתמיד הבניין נראה מסודר ונקי, המעליות עובדות ומתוחזקות, חדר האשפה נקי ומסודר והדיירים נהנים מאיכות חיים גבוהה.

למי מתאים שירות של אחזקת בניינים?

נהוג לחשוב כי שירות אחזקת בניינים מתאים רק לבנייני יוקרה או בניינים רבי קומות בהם קשה לנהל את הבניין באופן עצמאי. הדבר היה אולי נכון בעבר אך כיום בניינים רבים מצטרפים לשירות אחזקת בניין. בין אם הבניין בן 8 קומות ובין אם הוא בן 3 קומות. הבניינים המצטרפים לשירות מרגישים בשינוי במהרה כי בניין שמתוחזק היטב זה בניין שנעים להיכנס אליו.


מה כולל שירות אחזקת בניין?

שירות אחזקת בניין כולל קודם כל חברה שניתן לסמוך עליה שתטפל בכל פגע בבניין. שירות אחזקת בנייני מגורים כולל את התחזוקה השוטפת של הבניין הכולל ניקיון חדר המדרגות והלובי, עיצוב הגינה ותחזוקה, תחזוק מערכות החשמל הפשוטות והמורכבות. במקום לחפש אנשי מקצוע לכל תחום החברה ממנה את אנשי במקצוע, מתאמת איתם את זמני ההגעה ומשלמת להם.

אנשי המקצוע כוללים:

  • אנשי ניקיון - מנקים על בסיס קבוע את הרצפות, החלונות, הדלתות, הלובי, המעלית, חדר האשפה וכל פריט בחלל המשותף בבניין.

  • גינון – ייעוץ, תכנון והקמת גינות נוי, התקנת מערכות השקיה ותאורה ותחזוקה שוטפת שלהם.

  • אנשי תחזוקה – המטפלים בין היתר בחשמל, המעלית, מערכות כיבוי האש ועוד.

יש לך שאלה? רוצה מידע נוסף? צור קשר עכשיו

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

אחזקת מבנים