אחזקת בנייני מגורים

  • גר בבניין משותף?
  • רוצה לקבל את כל אנשי המקצוע לתחזוק הבניין במקום אחד?
  • מחפש אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים?

בחלוף הזמן ועם גדילת הביקוש בשוק הנדל"ן, נבנו בניינים מרובי קומות. כיום, רוב מבני המגורים בארץ מכילים 10 קומות ומעלה. יחד עם התופעה הזו, גדל נפח המשפחות בכל בניין, ובכך אחזקת המבנים הפכה מורכבת יותר. לשם כך, הקמנו חברה לניהול ואחזקת מבנים. אנחנו נעשה בשבילך את העבודה. הבניין שלך יהיה נקי, הגינה שלך תהיה מטופחת וכל מי שיבוא לבקר יגיד – וואו!

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן
מחפש חברת אחזקה סופר מומלצת? קרא המלצות

לקוח מרוצה


אין כמו להגיע לבניין, להחנות את האוטו וליהנות מאווירת הבית. כל אחד יכול להרגיש כך, לא רק אלו הגרים בבניינים חדשים או מפוארים. כשהכניסה לבית תמיד נקייה, הרצפות בלובי, המראות והמעליות מבריקים ומדיפים ריח של ניקיון, כשהגינה מטופחת, שהאור דולק בכל קומה וקומה נעים להיכנס לבניין. הדרך לבניין כזה לא דורשת מכם לעבור דירה אלא רק לפנות אל חברת ניהול ואחזקת מבנים שיטפלו בכל הנוגע לאחזקת הבניין.

מוועד הבית לחברת הניהול

בעבר בבניינים המשותפים היו בוחרים ועד בית והוא היה אחראי על ניהול הבניין. ועד הבית מעולם לא הוסמך להיות כזה ועשה זאת בהתנדבות. אם נורה היתה נשרפת, היית צריך לחכות לועד הבית שיחזור מהחופשה וידאג להחליפה, וזה עוד במקרה הטוב, תחשבו מה היה קורה כשהמעלית היתה מתקלקלת. לכן, יש לא מעט סיפורים על סכסוכים בין דיירים על התשלום לועד הבית, על אנשי המקצוע שמגיעים לתחזק את הבניין ועוד.

כשהבניין פונה אל חברת ניהול מבנים כל הבעיות האלו נפתרות. אין יותר צורך לרדוף אחרי הדיירים שלא משלמים את דמי ועד הבית, החברה היא חיצונית והיא דואגת לגביית דמי ועד הבית. אפשרויות התשלום לאותה חברה הן רבות וניתן לשלם בכרטיס אשראי (תשלום שהוא נוח יותר לאנשים רבים). חברת ניהול ואחזקת מבנים מספקת שירות מהיר בכל שעה, לעיתים השכנים אפילו לא יודעים שהיתה תקלה מסוימת כי מתקנים אותה כל כך מהר. בכל תקלה פונים ישירות אל חברת ניהול מבנים והם דואגים לשלוח את אנשי המקצוע המתאימים.

אנשי המקצוע

אנשי המקצוע של חברת אחזקת בנייני מגורים הם אנשי מקצוע הנבחרים בקפידה.

  • ניקיון - אנשי הניקיון משתמשים בחומרים איכותיים ומתאימים את סוג החומר לסוג הרצפות. עבודתם מהירה והם מגיעים בדרך כלל בשעות שאין תנועה רבה בבניין וחוסכים בכך סכנת החלקה. אנשי הניקיון שומרים על רכוש הבניין ודואגים לו. לאחר ניקיון מסוג זה הבניין נראה כמו חדש.
  • גינון - עיצוב הגינה משנה את מראה הבית. מעצב גינות יחליט יחד עם נציגי הבניין על העיצוב הדרוש וידאג לתחזק אותו לפי הצורך.
  • תחזוקה וטיפול בתקלות – לחברת ניהול מבנים עובדים עם אנשי מקצוע רבים בתחום המעליות, אינסטלציה ועוד. בכל תקלה, קטנה או גדולה יגיע איש המקצוע המתאים במהירות.

אחזקת בנייני מגורים – מחיר

מחיר ניהול ואחזקת מבנים משתנה מבניין לבניין, בבניינים חדשים ורבי קומות המחיר הוא גבוה יותר כדי דרושה אחזקה רבה של הבניין אך הוא מתחלק בין כל הדיירים. לעומת זאת בבניינים ישנים ונמוכים יותר המחיר הוא רק מעט מעל דמי ועד הבית שכל דייר היה משלם לפני.


יש לך שאלה? רוצה מידע נוסף? צור קשר עכשיו

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

אחזקת מבנים