חברות אחזקה

  • זקוק לאנשי מקצוע בתחומים שונים לתחזוקת הבניין?
  • מחפש חברות אחזקה זמינות ואמינות?
  • מחפש שירות יעיל ואיכותי?

ניהול שוטף של בניין מגורים הינו פרויקט לא פשוט במידה ואין לך את הכלים לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. כדי להקל עליך ועל כל דיירי הבניין, תשתמש בשירותי חברות אחזקה כמו שלנו. הבניין שלך יקבל את הטיפול המקצועי יותר במחירים ללא תחרות!

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן

חברות אחזקה לבניינים מסוגים שונים


בעבר היה נהוג למנות ועד בית לניהול תחזוקת הבניין ואילו רק בנייני משרדים נוהלו באמצעות חברות חיצוניות. מאז שהחלו לבנות מגדלי מגורים תפקיד ועד הבית הפך לתפקיד חשוב ועמוס ביותר ובעל אחריות גדולה, לכן התעורר הצורך לפנות לגורמים מקצועיים שיטפלו בכל ההיבטים הדרושים לתחזוק בנייני מגורים.
הצורך בחברות אחזקה לבניינים הגיע גם לבניינים בהם רוב הדיירים גרים בשכירות, כך שהדיירים היו מתחלפים כל כמה שנים ולא היה מי שידאג לתחזוק הבניין באופן שוטף. עם הזמן גם בניינים נמוכים בעלי מעט דיירים הצטרפו לשירות של חברות האחזקה.


יתרונות אחזקת בניינים

חברות אחזקה לבניינים מתפקדות כועד בית ומציעות שירות לתחזוק הבניין הכוללת: גינון, שירותי ניקיון, אינסטלציה, חשמל, מעליות ותחזוקת המעליות, תחזוקה ובדיקת מערכות גילוי האש. אותן חברות הן אלו שאחראיות גם על גביית התשלומים מדיירי הבניין ומבצעות את התשלומים השוטפים שלו (חשבון המים והחשמל).

חברות אחזקה לבניינים מטפלות בבעיות בלתי צפויות כמו תקלה במעלית, סתימה בביוב, פיצוץ בצנרת, הדברה ועוד. אין צורך לחכות לועד הבית שיחזור מטיול כדי שיזמין איש מקצוע ויטפל בתקלה. כל שכן יכול להזעיק את איש המקצוע דרך חברת האחזקה.

במקרים של דיירים סרבני תשלום החברה מטפלת בנושא, כולל בהליכים משפטיים במידת הצורך. כשחברה חיצונית מטפלת בנושא הכספים ומאפשרת לדיירים לשלם את דמי ועד הבית בדרכים שונות (העברה בנקאית, צ'ק, מזומן או בכרטיס אשראי) יש הרבה פחות סרבני תשלום. בנוסף, הסכסוכים בין השכנים נמנעים בדרך זו.

כיצד מוצאים חברת אחזקה מומלצת?

דבר ראשון חברת אחזקה מומלצת היא אחת כזו שתאפשר ללקוחותיה לראות את העבודה שלה בפועל ותקשר בין לקוחות מרוצים ללקוחות פוטנציאלים.

כדי למצוא חברת אחזקה מומלצת חשוב לבדוק מספר נושאים:

  • ניקיון – לכו לבדוק במספר בניינים בהם עובדת החברה כיצד נשמר הניקיון. האם עבודת הניקיון היא יסודית וכוללת את החלל המשותף - בדקו את ניקיון המראות, המעקה, הרצפות, חדר האשפה והחניה. במקרה של ניקיון מקצועי המקומות האלו יראו נקיים גם לאחר שימוש.

  • גינון – גינה מטופחת לבניין יכולה לשנות את האווירה בכניסה אליו. הביטו על עיצוב הגינות בהם החברה עובדת.

  • אחזקה שוטפת – כדי לדעת כיצד מתפקדת החברה בתחום זה עליכם לדבר עם הדיירים. שאלו אותם האם החברה עומדת בהתחייבויות שלה. האם התקלות מטופלת בזמן. מה קורה במקרים דחופים כמו פיצוץ בצנרת או מעלית שנקעת, האם איש התחזוקה מגיע מהר?

  • מחיר – ערכו השוואת מחירים של החברות השונות. כל חברה מציע שירות קצת שונה. לעיתים עדיף לשלם מעט יותר ולקבל שירות אמין ומקצועי ולעיתים ניתן לקבל את אותו שירות במחיר זהה.

יש לך שאלה? רוצה מידע נוסף? צור קשר עכשיו

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

אחזקת מבנים