חברות ניהול ואחזקה

  • רוצה לחזור הביתה לבניין נקי ומזמין?
  • רוצה להחליף את ועד הבית?
  • מחפש אנשי מקצוע לתחזוקת הבניין?

כשגרים בבניין משותף, בדרך כלל חולקים את החלל עם עוד משפחות רבות. בעבר היו משכירים את שירותיו של מנקה במקביל לשירותיו של גנן, ואחד הדיירים היה מתנדב להחליף מנורה מדי פעם. כיום, יש חברות ניהול ואחזקה שנותנות את כל השירותים תחת אותה קורת גג. אצלנו, תקבל את השירות האמין, המקצועי והאיכותי ביותר במחירים ללא תחרות!

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן
מחפש חברת אחזקה סופר מומלצת? קרא המלצות

חברות ניהול ואחזקה לבנייני מגורים


כשעוברים לגור בבניין מגורים מסתכלים קודם כל על הדירה, על העיצוב, השיפוץ, הגודל ומה שהיא מכילה. אבל הרושם הראשוני הוא זה שקובע בסופו של דבר. הרושם הראשוני הוא הכניסה לבניין, הגינה, הלובי, המעלית וכן אפילו הריחות של המקום. הרושם הראשוני הזה חשוב לא רק לדיירים פוטנציאלים או למבקרים אלא גם לכם, הדיירים הקבועים.

כיצד נשפר את איכות החיים בבניין?

לא משנה מיהו ועד הבית, עם כמה שעבודתו בבניין תהיה מסורה תפקיד ועד הבית הוא המקצוע השני שלו בו הוא עוסק בזמנו הפנוי, אחרי הסידורים האישיים והעבודה. על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר לטיפול בבניין פונים אל חברת ניהול ואחזקת מבנים. חברת הניהול מטפלת בכל מה שמטפל ועד הבית רק שעבורה התפקיד הזה הוא יומיומי.

שירותי חברות ניהול ואחזקה

חברת ניהול ואחזקה מטפלת בכל תחומי תחזוקת הבניין הכוללים: שירותי ניקיון, שירותי גינון, תחזוקת מערכות חשמל, תחזוקת מעליות, טיפול בגנראטור חירום, טיפול ואיטום גגות, תיקוני אינסטלציה, טיפול במערכת האינטרקום ומצלמות האבטחה, עריכת ביטוח שנתי לבניין, אחזקה שוטפת למערכת כיבוי האש בבניין ועוד. בנוסף, החברה מטפלת גם בכספים וגובה את תשלומי ועד הבית וניהול שוטף של הכספים.

החברה זמינה לתקלות חירום בלתי צפויות עשרים וארבע שעות ביממה. במקרים של תקלה בה יש צורך באיש מקצוע באופן דחוף תדאג החברה לטפל בנושא במהירות האפשרית.

יתרונות

השירות של חברת ניהול ואחזקה הוא חיצוני, את התשלום החודשי לועד הבית משלמים הדיירים ישירות לחברה. הדיירים יכולים לשלם בדרכים שונות (בכרטיס אשראי, צ'ק או מזומן). מכיוון שחברת הניהול גובה את הכספים נמנעים סכסוכי שכנים וגם סרבני תשלום רבים החלו לשלם בזמן.
במקרה של תקלות השירות הוא מהיר ומקצועי, אין צורך לחכות לועד הבית לאישור. כל דייר הנתקל בתקלה יכול לדווח ישירות לחברת הניהול והיא מטפלת במקרה.

חברות ניהול ואחזקה עובדות עם אנשי מקצוע איכותיים בתחום הניקיון והאחזקה. לפני תחילת העבודה מתאמים ציפיות ובהתאם לדרישות נציגי הבניין אנשי המקצוע עובדים. הניקיון, עיצוב הגינה ושאר הדרישות נשארים איכותיים וברמה גבוה לאורך כל שנות השירות.

המחיר

חברות ניהול ואחזקה הן חברות שעובדות עם מספר בניינים ועם אנשי מקצוע רבים. לכן יש באפשרותם לעבוד אך ורק עם חברות מקצועיות. העבודה הרבה שחברת הניהול מספקת לאותן חברות מאפשרת להן לקבל מחיר זול יותר.
בהתאם לציפיות של נציגי הבניין ודרישותיהם מגישה חברת הניהול הצעת מחיר עבור אחזקה לחודש. המחיר נגזר בין מספר דיירי הבניין והוא בסופו של דבר תשלום ועד הבית של כל דירה בבניין.


מעוניין לקבל הצעת מחיר? צור קשר עכשיו

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

אחזקת מבנים