חברת ניקיון לפסח


•    מחפש חברת ניקיון לפסח?
•    מתלבט אם להזמין עוזרת בית או חברה מקצועית?
•    רוצה לקבל בית נקי ומצוחצח? כמו חדש? (במחיר אטרקטיבי)


חג הפסח מכונה גם "חג הניקיונות". אנשים מנקים את הארונות מהחמץ ועל הדרך גם מנקים ומרעננים את בית כולו. במקביל גם צריך להתחיל לבשל ולהתכונן לאירוח של כל המשפחה. יש כאלו שאפילו ישפצו את הבית לקראת החג ויצבעו את הקירות. אז איפה נשאר זמן לניקיון השנתי? חברת "ספידי" קלין מתמחה בניקיון לפני חג הפסח. שירות מהיר, יעיל וסופר יסודי - במחיר אטרקטיבי.


תוך 5-6 שעות תקבל בית חדש. עוזרת בית אף פעם לא תוכל להגיע לרמת הניקיון שלנו!

למה דווקא אנחנו?

החברה שלנו מתמחה בתחום הניקיון כבר שנים רבות. ניקינו כבר מאות ואלפי דירות במגוון מצבים ולכן "לכלוך לא מפחיד אותנו". אנחנו מאוד יסודיים במה שאנחנו עושים ואם מצב הבית דורש זאת - אנו מתגברים באנשים נוספים שירתמו למשימה. חברת ניקיון לפסח מבצעת ניקיון יסודי ברמה הכי גבוהה שיש. לכן אם תנסה אותנו אתה תהיה מרוצה ותיקח אותנו גם בשנה הבאה.

לקוחות ממליצים על ספידי קלין

מה כולל ניקיון דירה לפסח?

חברת ניקיון לפסח "ספידי קלין", הינה חברה מקצועית ויסודית מאוד. הניקיון שלנו כולל הכל. מה זה הכל? קירות, חלונות, פאנלים, מרצפות, משקופים, דלתות, מטבחים, מקלחות, משטחים, רהיטים, ארונות ועוד ועוד. כל שתרצה אנו נבריק בשבילך עד שיראה כחדש. יש לנו את המכשירים המתקדמים ביותר בתחום הניקיון וכמו כן את מגוון חומרי הניקוי לו בית זקוק לניקיון יסודי. בנוסף לכך, אנו מקפידים מאד לשמור על הציוד ועל הדירה. לקוחות רבים המומים מכמות הלכלוך שאנו מנקים, ולכן שבים ומזמינים את השירות שנה אחר שנה.

טווח מחירים

המחיר של חברות ניקיון לפסח משתנה בהתאם לגודל הדירה, מיקומה והמצב בדירה. נכון – המחירים של חברת ניקיון תמיד יהיו יקרים יותר מאשר עוזרת בית. אבל ההבדל בתוצאה הוא שמים וארץ. אנו מגיעים לכל המקומות שאף אחד לא מגיע אליהם אף פעם. לכל החריצים הנסתרים, לכל המקומות הגבוהים. אנו מקרצפים את הרצפה ע"י מכונת פוליש ומנקים מסילות ע"י שואבי מים. כשאנו מסיימים את הניקיון שלנו אתה תהיה עם חיוך על הפנים ותהיה גאה לארח את כל המשפחה המורחבת. כשחברת ניקיון לפסח מצחצחת לך את הבית – תהיה בטוח שהכסף שלך שווה את העבודה שלנו.

לאן אנו מגיעים?

חברות ניקיון לפסח פועלות בכל רחבי הארץ. יש לנו מספר צוותים מיומנים אותם אנו מפזרים למקומות בהם נדרש השירות. לכן גם אתה גר בעיר הגדולה וגם בישוב מרוחק יותר - אל תהסס ותפנה אל חברות ניקיון לפסח עוד היום ואנו נגיע עד אליך לפתח הבית עם כל הציוד הנדרש, נעשה את העבודה שלנו בזריזות, במקצועיות וביעילות. לך ישאר רק לסיים לבאר את החמץ ולבשל לאורחים שלך. וכמובן להתגאות בבית הנקי והמצוחצח שלך. צור קשר עם חברת ניקיון לפסח עוד היום כדי לשריין לך את הניקיון המוצלח ביותר שידע ביתך ולא תתאכזב.

למה כל כך משתלם לעבוד איתנו? צפה בסרטון קצר


חברת ניקיון לפסח 

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון מקצועית