ליטוש מרצפות

  • לא מצליח לנקות את המרצפות כמו שצריך?
  • מחפש דרך להבריק את הרצפה בבית או בעסק?
  • בליטוש מרצפות מקצועי שיחדש את הרצפה כמו שצריך?

ליטוש מרצפות מקצועי יחזיר את הברק שאבד לרצפות שלך! ספידי קלין, מומחים בביצוע ליטוש של מרצפות, פוליש, וניקיון יסודי לדירות ולעסקים. מחירים ללא תחרות!

לחץ כאן למידע אודות פוליש
לחץ כאן לשירות פוליש קריסטל

ליטוש מרצפות

מרצפות הוא פריט המתלכלך, מתבלה ונשחק עם הזמן. הזזה של רהיטים ואפילו הליכה יומם יומית על גבי הרצפה גורמת לשחיקתה. הדבר גורם לרצפה להראות ישנה, דהויה ויוצרת מראה כללי מיושן בבית. אחת מהדרכים לנקות מרצפות, לשמור ולהגן עליהן היא באמצעות ביצוע תהליך של ליטוש רצפות.

למה להחליף כשאפשר ללטש?

באמצעות ליטוש מרצפות ישנות ניתן לחדש ולהבריק את הרצפה, ולהפוך אותה לבעלת מראה חדש ומבריק. בפעולת הליטוש מסירה מכונת הליטוש שכבה מהאבן, ובכך מתגלה שכבה חדשה ונקיה. ליטוש רצפות הוא תהליך הרבה יותר קל, פשוט וזול לביצוע מאשר כל מה שכרוך בהחלפת הרצפות. אין שום סיבה להחליף רצפה ישנה שהתבלתה, או להסתיר אותה בפרקט, כאשר אפשר לנקותה ביסודיות באמצעות ליטוש. ניתן לבצע תהליך ליטוש מרצפות ישנות על מגוון סוגי אריחים הכוללים גם שיש ואבן. חשוב להתייעץ עם גורם מקצועי ולהתאים את סוג החומר למרצפות. פעולת הליטוש, אם לא נעשית על ידי גורם מקצועי, יכולה לפגוע ברצפות. חשוב לוודא כי אתה בוחר חברה בעלת ותק ומומחיות בתחום ליטוש מרצפות ישנות.

תהליך ליטוש מרצפות

תהליך של חידוש רצפות יכול להיות שונה במעט בין סוגי רצפות שונים, אך בעיקרו כולל כמה שלבים: שלב ההכנה - בשלב זה מכינים את הרצפות לפעולת הליטוש, זאת באמצעות ביצוע פעולה המגדילה את הרווח בין המרצפות. פעול זו מאפשרת ניקוי יסודי ועמוק של כל הלכלוך שהצטבר בסדקים שבין המרצפות.

שלב המילוי – שלב זה כולל את מילוי כלל החריצים שבין המרצפות. המילוי מתבצע באמצעות דבק שיש, בצבע התואם את גוון המרצפות. יש להמתין כשלוש שעות עד להתייבשות מלאה של הדבק.

שלב הליטוש – פעולת הליטוש מתבצעת באמצעות מכונת פוליש, היוצרת לחץ על הרצפות ומשטיחה אותן. קיימים כמה סוגי פוליש המותאמים לסוגי מרצפות שונים. מטרת שלב זה הוא השטחה ויצירת קו אחיד בגובה לכל המרצפות. בשלב הראשון מבצעים את הליטוש באופן גס באמצעות יהלומי גריסה. בשלבי ליטוש מתקדמים יותר מתבצעת פעולה עדינה יותר, עד לתוצאה המושלמת. הברקת הרצפות – בתום הליטוש מתבצעת הברקה של המרצפות, כאשר לבחירת הלקוח באם הברקת מט או מבריק.

שלב איטום – בתום התהליך מתבצע שלב איטום המרצפות באמצעות סילר. שלב זה נועד לשמור על המרצפות מהתבלות ומדהייה של צבע לאורך השנים. מתי מומלץ ללטש מרצפות? במידה וקיימים על גבי המרצפות כתמים אשר לא ניתנים להסרה, או במידה והרצפות אינן ישרות, מומלץ להזמין שירות מקצועי של ליטוש עבור המרצפות. פעמים רבות מופיע לכלוך בין הרצפות, גם במרצפות חדשות. פעולת הליטוש מסייע בהוצאת הלכלוך, ומשאירה את הרצפה נקיה ומבריקה.

ביצוע פוליש בתום ליטוש רצפות

בתום תהליך ליטוש מרצפות ישנות ניתן לבצע תהליך נוסף להברקת המרצפות הקרוי פוליש. באמצעות פוליש מבריקים את הרצפה ומביאים אותה למראה חדש, נוצץ ויוקרתי.


>> צור קשר לפרטים נוספים

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

פוליש וניקיון