ניהול בניינים

  • רוצה לחזור הביתה לבניין מטופח?
  • מעוניין באנשי מקצוע מעולים ומהירים לכל תקלה בבניין?
  • מחפש ועד בית חדש?

בית משותף זה כבר לא מה שהיה פעם. בעבר, כולם הכירו את כולם, וועד הבית היה דומיננטי ודאג לכל השירותים הדרושים לניהול הבניין. כיום עם בניית בניינים רבי קומות, נדרש ניהול בניינים שותף לתחזוקת הבניין. לשם כך אנו נותנים שירות ניהול בניינים שוטף, בראש שקט ובמחירים סופר אטרקטיביים. לא יפסיקו לדבר על הבניין שלך לאחר הביקור.

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן

מהו ניהול בניינים?


ניהול בנייני מגורים הוא ועד בית חיצוני. במקום שכן עם רצון טוב שינהל את הבניין נותנים את התפקיד החשוב הזה לחברה האחראית על ניהול הבניין אשר מספקת את כל הצרכים שהבניין צריך.

הצורך בחברת ניהול בניינים

הצורך בחברת ניהול בנייני מגורים החל עם בנייתם של מגדלי המגורים, בבניין כל כך גבוה ישנם כל כך הרבה דיירים שועד הבית היה צריך להיות מנהל הבניין במשרה מלאה. בנוסף, דיירים בבניינים רבים (בעיקר במרכז הארץ) השכירו את דירתם כך עד שאף דייר בבניין לא היה בעל הדירה ולא לקח על עצמו את תפקיד ועד הבית.

מה כולל השירות?

חברת ספידי קלין היא חברת ניהול בניינים מקצועית המספקת את כל השירותים הדורשים לבניין מגורים משותף:

  • ניקיון – אנשי הניקיון של ספידי קלין הם אנשי ניקיון מקצועיים, הניקיון כולל את כל החלל המשותף. חומרי הניקיון הם חומרים איכותיים ומותאמים לצרכי הבניין וסוג הרצפות. העבודה מהירה ונעשית בשעה בה אין תנועה רבה של דיירים בבניין.

  • גינון – מעצבי הגינות והגגנים שלנו הם בעלי ניסיון רב והם עובדים בצורה מקצועית ונקייה.

  • אנשי תחזוקה – תיקון מעליות, פיצוץ בצנרת המשותפת, תיקון מרצפות, צביעה ועוד. אנשי התחזוקה שלנו יגיעו בהתאם ללוח הזמנים שלכם.

  • איש מקצוע שלכם – אם אתם מעוניינים להמשיך לעבוד עם איש מקצוע מסויים שעבדתם איתו עד כה או ששמעתם עליו המלצה, הדבר כמובן אפשרי. אנחנו יוצרים עימו קשר ומנהלים את המשא ומתן לגבי שעות, ימי העבודה ומחיר והעבודה ומתאמים עבורכם את השירות.

יתרונות נוספים

  • זמינות – ספידי קלין זמינה בכל שעה לדיווחים על תקלות. לאחר הדיווח מגיע איש מקצוע לטיפול בתקלה במהירות האפשרית.
  • צוותי האחזקה – החברה פועלת בהתאם לדרישות החוק ומקפידה על שמירה על סטנדרטים גבוהים, העובדים עוברים הכשרה, עדכון ורענון הנהלים לפי הצורך.
  • בטיחות ושקט נפשי – לחברה יש את כל הרישיונות הדרושים להעסקת עובדים בתחום ניהול נכסים. כמו כן, החברה מבטחת את עובדיה ואת דיירי הבניין.

איך מתחילים?

בשלב הראשון נפגשים ועד הבית הנוכחי עם נציגי ניהול בניינים. במידה ומדובר בבניין חדש יש צורך לקבוע נציגות ועד בית למטרת הפגישה והמשך התהליך. במהלך הפגישה בודקים את המצב התחזוקתי של הבניין ואת צרכי הבניין. דיירי הבניין מציגים את דרישותיהם מהחברה. בסיום הפגישה מקבלים דיירי הבניין הצעת מחיר כוללת הנגזרת למספר הדיירים (קביעת מחיר ועד הבית עבור חודש).

בשלב השני מכנסים את כל דיירי הבניין יחד במטרה להחליט האם להעביר את ניהול הבניין לחברת ניהול בנייני מגורים. לפי חוק אם קיים רוב של 66% מהדיירים ניתן לחתום על חוזה לשירותי ניהול ואחזקה.

לקבלת הצעת מחיר -  צור קשר עכשיו

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

אחזקת מבנים