ניהול ועדי בתים

  • גר בבניין משותף?
  • מחפש ועד בית מקצועי?
  • מחפש אנשי מקצוע איכותיים לתחזוק הבניין?

למי יש זמן היום להתעסק עם ניהול הבניין ולהיות ועד הבית? תחזוקת בניין וניהול ועד הבית הפך להיות עם הזמן פרויקט בסדר גודל שאינו יכול להשתלב עם היומיום העמוס שלך. אתה יכול להשתמש בשירות מקצועי שיעשה את זה בשבילך. בלי לשבור את הראש ובלי לדאוג. עם הניסיון שלנו, הבניין ינוהל בדרך הכי מקצועית שתמצא. תוכל להיות סמוך ובטוח שהבניין נקי, מסודר ומתוקתק - במחירים מעולים.

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן

"הקרב על הועד"


בסרט "הקרב על הועד" של הגשש החיוור מתווכחים בניהם ראש ועד הבית הנוכחי ורופא השיניים הגר בבניין על התפקיד ועד הבית. כל אחד מהם רוצה להיות זה שינהל את הבניין. עד היום יש ויכוחים על ועד הבית, אבל היום הויכוחים ברוב המקרים הם הפוכים. כולנו הפכנו לאנשים עסוקים מאוד ואין לנו הרבה זמן לדאוג ולטפל בניהול הבניין. בטח ובטח כשמדובר בבניינים רבי קומות, שם גרים לעיתים מאות דיירים.

תפקיד ניהול ועד הבית

ניהול ועד הבית כבר אינו נחשב לתפקיד קל כל כך. התפקיד כולל גביית דמי ועד הבית מהדיירים, חיפוש אחר אנשי מקצוע עבור ניקיון, גינון, תחזוק המעלית, טיפול בתקלות חשמל וצנרת ועוד. ועד הבית צריך לעקוב כל הזמן אחר תחזוקת הבניין, לעבוד ולחפש ספקים שונים, להשוות את המחירים שלהם, לקבוע איתם בזמן מתאים ולתקן תקלות בזמן המהיר ביותר לפני שהשכנים יתלוננו.

כל מנהל ועד בית יגיד לך שעם כל הקושי למצוא אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים הקושי הגדול ביותר הוא דווקא גביית הכספים, לעיתים יש בעיות עם דיירים המסרבים לשלם מסיבות שונות. בעקבות הקושי הגדול של דייר בודד לעבוד ב"עבודה נוספת" של ניהול ועד הבית ישנם בניינים שועד הבית שלהם מתחלף בתדירות גבוה, דבר הגורם לחוסר עקביות ושינויים שפוגעים בתחזוקת הבניין.

ניהול ועדי בתים

חברת ניהול ועדי בתים היא הפתרון. ניהול ועדי בתים היא חברה האחראית על תחזוק הבית. במקום לפנות לשכן לתיקון התקלות פונים לחברת הניהול. לחברה אנשי מקצוע לתחזוקת בנייני מגורים.


יתרונות ניהול ועדי בתים

  • גבייה – אפשרויות התשלום לחברת ניהול ועדי בתים הן רבות. ניתן לשלם במזומן, בצ'ק ואפילו בכרטיס אשראי בתשלומים. התשלום מגיע מדי חודש בדואר (כמו כל תשלום חשבון אחר). החברה יודעת כיצד לטפל בסרבני תשלום בדרך הנעימה ביותר ועם הידע המשפטי הדרוש. כשחברה חיצונית אחראית על הגבייה נמנעים סכסוכי השכנים.

  • גינון – מעצבי הגינות והגגנים שלנו הם בעלי ניסיון רב והם עובדים בצורה מקצועית ונקייה.

  • הכל במקום אחד – במקום לחפש אחרי אנשי מקצוע שונים, לקבל המלצות, לבדוק, להשוות מחירים ניתן לקבל את כל אנשי המקצוע במקום אחד. אנשי התחזוקה, אנשי הניקיון, הגננים וכל אנשי המקצוע נבחרים בקפידה. בהתאם לצרכי הבניין נקבעים ימים קבועים לניקיון, לגינון ועוד. אנשי המקצוע של חברת ניהול ועדי בתים הם אנשים אמינים שיודעים את עבודתם. בכל מקרה במידה ולא תהיו מרוצים מסיבה כלשהי מאיש מקצוע מסויים, ניתן להחליף אותו באיש מקצוע אחר שעובד איתנו.

  • שירות מהיר ויעיל – בכל תקלה בבניין, במעלית, בצנרת או אפילו החלפת נורה פונים לחברה. אין צורך לעלות לשכן או לחכות ליום שתראו אותו בחנייה, טלפון אחד ואיש המקצוע המתאים בדרך אליכם.

מעוניין בפרטים נוספים?  ( צור קשר עכשיו)

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

אחזקת מבנים