ניקיון בניינים

 • זקוק לניקיון יסודי לבניין?
 • מחפש חברה אמינה ומקצועית?
 • חברה קבועה שתספק ניקיון איכותי?

בתרבות בנייני המגורים מרובי הקומות והדירות, לצד היוקרה והברק של בניין חדש, לא נעים לראות מקרים שדיירים לא מקפידים על חדר מדרגות נקי או מעלית נקיה. מאד מאתגר להגיע לכל הדיירים ולדרוש מכולם לשמור על הניקיון. אם אתה רוצה לשמור על הבניין נקי, מומלץ שתשתמש בשירותי ניקיון בניינים של חברת ספידי קלין! הבניין שלך יהיה מבריק ונקי במחיר שלא תמצא בשום מקום אחר.

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן

בניין משותף וניקיון


אתה חוזר הביתה, מחנה את הרכב ונכנס לבניין, בבניין אתה רואה את המראה המבריקה, את הרצפות הנקיות והמבריקות והכל מלווה בריח נעים. כשאתה נכנס למעלית יש ריח נעים, גם שם הרצפה נקייה והמראה נוצצת. לאחר מכן אתה יורד לזרוק את הזבל הפחים מסודרים והרצפה נקייה, החיים בבניין כזה הם פשוט נעימים. בבניין הקודם שבו גרתי הדברים לא נראו ככה. המנקה היה מגיע פעם בשבוע במקרה הטוב, מטאטא את המדרגות ושוטף רק את הלובי. החניה היתה מלוכלכת ולחדר הזבל פחדתי היכנס. הכל תלוי בחברת ניקיון בניינים בה בוחרים.

בחירת ניקיון בניינים

יש כמה סוגים של חברות ניקיון בניינים, חברות ברמה גבוהה וחברות ברמה פחות גבוהה. בחברת ספידי קלין יודעים את העבודה. ניקיון חדר מדרגות, כולל פרטים רבים, לא מדובר רק בניקיון חדר המדרגות, אלא גם בניקיון הלובי, הכניסה, המראות, החלונות, המשקופים, המעלית, הכניסה, החניה, הגינה וחדר האשפה. על מנת לקבל ניקיון יסודי מסוג זה יש לפנות לחברת ניקיון בניינים מקצועית. חשוב לזכור גם שככל שהבניין יותר גדול כך גם העבודה רבה יותר ודורשת אנשי מקצוע בעלי ניסיון.

חומרי הניקיון


לא כולם יודעים זאת, אך קיימים חומרים ומכשירים מיוחדים לניקיון החלל המשותף בבניין. ישנם חומר מיוחד עבור כל סוג מרצפות, אם לא משתמשים בסוג הנכון, הרצפה אמנם תהיה נקייה אך עם הזמן היא תאבד את הברק שלה. שימוש בחומרים מתאימים יכול לשדרג את הניקיון. כמו כן, קיימים מכשירים שונים לניקיון חדר האשפה. הפחים לא חייבים להיות דביקים ומלוכלכים, ישנו מכשיר מיוחד העובד על ידי לחץ מים שמנקה את הפחים הגדולים. קיימים עוד סודות רבים בתחום הניקיון שלקוחות ספידי קלין נהנים מהם.


תדירות ניקיון בניינים

בהתאם לגודל הבניין ומספר הדיירים מחליט ועד הבית על תדירות הניקיון. אם מדובר בבניין משותף נמוך (בעל 15 דירות בערך) נהוג להזמין את חברת הניקיון בימים בהם אוספים את האשפה, כך המנקים יוכלו לנקות את הבניין וגם את חדר האשפה. בבניינים רבי קומות בהם גרים דיירים רבים נהוג להזמין את המנקה בכל יום או יומיים.


מחיר ניקיון בניינים

המחיר משתנה מחברה לחברה ובהתאם למספר הפעמים בשבוע בהם מגיעים המנקים ובהתאם לגודל הבניין. בסופו של דבר כאשר מחלקים את המחיר בין דיירי הבניין המחיר יוצא פחות או יותר זהה. יותר חשובה מהמחיר היא התוצאה. חשוב שתפנו לחברה מומלצת שמספקת שירות מקצועי, איכותי ואמין. חברה שתנקה באותה רמה גם בפעם הראשונה וגם שנה לאחר מכן. חברת ספידי קלין בעלת מוניטין מעולה בתחום הניקיון והיא בעלת עשרות לקוחות מרוצים.

  מעוניין בפרטים נוספים?  ( צור קשר עכשיו)

  ניקיון בתים - ניקיון דירות
  לקבלת ייעוץ חינם
  צור קשר עכשיו
  או פשוט התקשר:

  072-3727808

  חברת ניקיון מומלצת


  חברת ניקיון מומלצת

  אחזקת מבנים