ניקיון דירה לפני איכלוס

•    רכשת דירה חדשה? עובר לדירה חדשה?
•    מחפש שירות ניקיון דירה לפני איכלוס?
•    רוצה
להבריק את הדירה כמו שצריך? (במחיר אטרקטיבי)


עוברים דירה. תתחדש! רגע לפני הובלת כל הרהיטים וסידור הפריטים השונים חשוב לבצע ניקיון דירה לפני איכלוס. פה אנחנו נכנסים לתמונה. לנו הידע, החומרים, המכשור והניסיון כדי לבצע את הניקיון בצורה היעילה והמהירה ביותר - תוך שמירה על הבית. הצוות שלנו מנוסה ומיומן, כך שתוך 5-6 שעות תקבל בית נקי ומצוחצח.

איך בוחרים חברת ניקיון?

כשאתה מחפש חברת ניקיון דירה לפני איכלוס חשוב שתדע שיש אינספור חברות בתחום הניקיון. כמו בכל תחום גם פה ישנם אנשים בעלי מקצוע בלתי מנוסים (בלשון המעטה) ואם תבחר בהם, בסופו של דבר לא תראה תמורה לכספך. חשוב כי תברר טוב ותראה במו עינייך את עבודת הניקיון שאנו עושים בניקיון לפני איכלוס. ברגע שתראה את הצוות המיומן שלנו בזמן אמת - תדע באופן מיידי שאתה בידיים טובות. תוכל גם לשאול לקוחות ותיקים שלנו שלא מהססים להזמין אותנו בכל פעם מחדש.

מה כולל השירות שלנו?

•    רצפות – ניקוי יסודי ע"י מכונת פוליש, תוך התאמה לסוג הרצפה שלך (לא כל רצפה צריכה).
•    ניקיון כללי – כולל רצפות, חלונות, חדרי אמבטיה, משקופים, ארונות, מטבחים, ויטרינות וכל היוצא בזה.
•    ניקוי מתקדם - כולל הסרה של חומרים קשים יותר שנדבקו לרצפה ולחלונות כתוצאה מהבניה או השיפוץ.

כמובן כי כל שירות אחר של ניקיון אותו תרצה, נשמח לספק עבורך במחיר אטרקטיבי. הצעת המחיר שתקבל בטלפון כוללת את כל המשימות השונות, ואין "הפתעות" ברגע שנגיע לדירה. תהיה בטוח כי העבודה של אנשינו בניקיון לפני איכלוס היא מהמקצועיות ביותר בתחום הניקיון.

מחירון

אנו מספקים ניקיון ברמה הכי גבוהה שיש, במחיר אטרקטיבי. אמנם חברת ניקיון הינה קצת יותר יקרה מאשר עוזרת בית, אבל מדובר ברמת ניקיון אחרת לגמרי (משתלם מאד). אנו מתמחרים ניקיון דירה לפני איכלוס לפי גודל הדירה, מספר האנשים שיגיעו לנקות אותה, איזה מכשור ואיזה חומרים מיוחדים צריך על מנת לעשות את הניקיון לפני איכלוס בצורה הטובה והמקצועית ביותר. ברגע שתיצור קשר ונדע את הפרטים הרלוונטיים נוכל להגיד לך את המחיר המלא ומה הוא בדיוק כולל. תוכל להוסיף או לגרוע מהרשימה מה שתרצה, תוך התאמה מלאה לצרכים שלך. גם אחרי שנסיים את העבודה, נעבור איתך ליתר ביטחון בכל הבית כדי לוודא שביעות רצון מירבית.

מי אנחנו

נכון, לא הצגנו את עצמנו! "ספידי קלין" הינה חברת ניקיון מומלצת עם אינספור לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ. אנו חברה ותיקה ומנוסה מאוד בתחום ניקיון לפני איכלוס. יש לנו את אנשי המקצוע הטובים, הנאמנים, המסורים והמקצועיים ביותר בתחום הניקיון. הם מכירים כל מכונה המשמשת לניקיון ואת כל תכונותיה. הם יודעים בדיוק עם איזה חומר מותר לעבוד ועל איזה משטח מבלי שייווצר כל נזק בלתי הפיך. מלבד זאת אנשינו הם בני אדם אמינים ואדיבים. ניתן לסמוך עליהם. והם כמובן גם זריזים ויעילים בעבודתם בניקיון דירה לפני איכלוס.

כמה עולה ניקיון דירה? צפה במחירון
לקוחות ממליצים עלינו

 

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

ניקיון דירה לפני כניסה