ניקיון דירה לפני כניסה

•    קנית דירה חדשה? עובר דירה?
•    מחפש חברת ניקיון מקצועית לניקיון דירה לפני הכניסה?
•    ניקיון יסודי, מוקפד ומקצועי? (במחיר אטרקטיבי)


קנית דירה חדשה. מזל טוב!  או שאתה פשוט עובר לדירה חדשה וצריך לצחצח אותה לפני המעבר... רגע לפני שאתה נכנס עם כל הציוד שלך חשוב שתבצע ניקיון יסודי. מדובר בניקיון שעושים פעם בכמה שנים, הכי מקצועי שיש. ניקיון שיוריד את כל הלכלוך התעשייתי שהצטבר בדירה במהלך הבנייה (או במהלך שהותם של הדיירים הקודמים).
תקבל דירה חדשה ומצוחצחת

ניקיון דירה חדשה לפני הכניסה

ניקיון דירה לפני כניסהניקיון דירה לפני כניסה הוא לא עניין שיש להקל בו ראש. לא מספיק להביא את העוזרת של השכנה. דירה חדשה מלאה בלכלוך תעשייתי שהצטבר בה במהלך הבנייה. הרצפה זקוקה לפוליש, החלונות זקוקים לניקיון יסודי, המקלחות והקרמיקות זקוקים להברקה יסודית ועוד. לשם כך כדאי שתביא אנשי מקצוע אשר יודעים את העבודה, שחס וחלילה לא ישרטו את הרצפה או יעשו נזק לקרמיקה. לנו כל הידע, כל הציוד וכל החומרים המתאימים לניקיון דירה חדשה לפני הכניסה. אנו ותיקים, מקצועיים ומנוסים מאוד בתחום של
ניקיון דירות חדשות. חשוב שתדע כי ניקיון דירה חדשה לפני כניסה מחיר משתלם למדי, במיוחד לאור התוצאה הסופית שתקבל.

למה לבחור בנו?

ספידי קלין עוסקת בתחום הניקיון כבר זמן רב. יש לנו את כל המכשירים החדישים ביותר לניקיון דירה חדשה לפני הכניסה, כולל מכונת פוליש ששומרת על המרצפות שלך. אנו עושים שימוש בחומרים חזקים שמורידים כל לכלוך ועם זאת הם לא עושים נזק לרצפות או לקרמיקות, לברזים ולארונות. כל חומר ניקיון מותאם לסוג החומר אותו צריך לנקות וכך תהיה בטוח כי לא יגרם כל נזק בדירתך החדשה. אבל הכי חשוב אלו האנשים שלנו. העובדים בחברה שלנו הם אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה. הם מנוסים מאוד, זריזים מאוד (הניקיון יתבצע במספר שעות בודדות בלבד) ומקצועיים מאוד. מאחוריהם אלפי דירות חדשות שנוקו והוברקו על ידם. יחד עם זאת, תופתע לגלות עד כמה הם אדיבים ושירותיים מאוד. כל דבר שתרצה או תבקש הם יעשו בשביל שאתה תהיה מרוצה מניקיון דירה לפני כניסה. צור עמנו קשר עוד היום ונוכל להתחיל בעבודה.

ניקיון דירה לפני כניסה מחיר

אז בוא נדבר תכלס – המחיר.  כמו שכבר אמרנו, ניקיון דירה לפני כניסה הוא ניקיון יסודי ביותר שעושים פעם בהרבה זמן, לכן חשוב וכדאי להשקיע בניקיון זה. המחירים שלנו אטרקטיביים למדי, ותלויים בעיקר בגודל הדירה, במיקום שלה ובסוג המרצפות. ניתן לקבל הצעת מחיר משתלמת בטלפון. הרצפות של הדירה שלך יוברקו, האמבטיה תנצנץ ובחלונות תוכל לראות את עצמך משתקף. כל זה יקרה בגלל שהחלטת להשקיע בניקיון דירה לפני כניסה מחיר טיפה יקר יותר מאשר עוזרת בית, אבל סופר משתלם. ההשקעה פשוט משתלמת. פעם אחת תשקיע בניקיון דירה חדשה לפני הכניסה ולא תצטרך להתעסק בזה יותר.

דגשים אחרונים

סיכום קצר שיעזור לך להחליט למה כדאי ורצוי להשקיע בניקיון דירה לפני כניסה מחיר קצת יותר גבוה מאשר עוזרת בית:

•    ניקיון של פעם בחיים - השקעה חד פעמית של כסף
•    למקצועיות והניסיון אין תחליף
•    חומרי הניקוי והמכשירים העדכניים והחדישים ביותר בשוק
•    עוזרת בית אף פעם לא תגיע לאותה דרגת ניקיון
•    מקבלים דירה נוצצת!


עכשיו כשתגיע למעמד של ניקיון דירה לפני כניסה יהיה לך הרבה יותר קל להחליט במי לבחור.


למה לבחור דווקא בנו? סרטון קצר
מחירון עדכני של ניקיון דירות - לחץ לצפייה