פוליש לרצפה

  • המרצפות בבית ישנות ובלויות? מלוכלכות מאד?
  • מעוניין לחדש מרצפות? להסיר כתמים ישנים?
  • מחפש חברת פוליש סופר-מקצועית? (במחיר אטרקטיבי)

חברת ספידי קלין מתמחה בפוליש וניקיון הרצפה. שירות מהיר, יעיל ומקצועי לכל סוגי המרצפות -
תוך התאמת החומרים הכי איכותיים לרצפת הבית שלך.
שיטת ניקוי יעילה וייחודית שתבריק לך את הרצפה ותספק הגנה מפנה שריטות, נזקי זמן ולכלוכים.
מחירים ללא תחרות!


מה זה פוליש קריסטל? לחץ כאן
לקוחות ממליצים על ספידי קלין - לחץ לקריאה

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה הוא תהליך פשוט לביצוע, שלאחריו הרצפות הישנות והבלויות הופכות להיות ממש כמו חדשות! פעמים רבות השנים ונזקי הזמן גורמים לרצפות להתבלות. תזוזות של רהיטים, הובלת חפצים, כל אלו ואחרים תורמים לכך שהרצפות אט אט מתבלות ומאבדות מהיופי שלהן. באם תבחר לבצע פוליש לרצפה באמצעות חברה מקצועית, הדבר יבטיח לך תוצאה מדהימה בן רגע. שירות חסכוני ומשתלם במיוחד. כמו כן, פוליש איכותי מספק לך שכבת הגנה מפני נזקים עתידיים.

מתי מומלץ לבצע פוליש לרצפות?

יש כמה סיטואציות בהן מומלץ לנצל את המצב ולבצע תהליך פוליש לרצפה. כאשר עוברים דירה, רגע לפני שמבצעים את המעבר, מומלץ לשקול ביצוע פוליש לרצפות. הדבר יאפשר לך להיכנס לדירה עם רצפה במראה חדש ויוקרתי. מקרה נוסף הוא שיפוץ כללי בבית. במקרה בו מתבצע שיפוץ אשר אינו כולל החלפת הרצפה, מומלץ לבצע פוליש. כך תבטיח שגם הרצפה הישנה תראה חדשה ואיכותית. להיפך, לפעמים כדאי לשמור על המרצפות הישנות היפות ולאו דווקא לרצף מחדש.

מקרה נוסף הוא בעקבות הסרה של שטיח מקיר לקיר. שטיחים אלו מודבקים לרצפות בדבק, והסרתם משאירה את בעלי הרצפה עם מרצפות מלאות גבשושיות. פוליש לרצפה נועד להסיר מהרצפה את כל שאריות הדבק, יחליק אותה ויחדש אותה.


למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
צפה עכשיו בסרטון קצר שיחסוך לך הוצאות מיותרות (02:40)פוליש לרצפה


סוגי הפוליש הנפוצים - כדאי להכיר!


קיימים כמה סוגי פוליש עיקריים, שנפוצים מאד בשוק:

פוליש אקרילי - מיועד לטפל בבעיית השחיקה של הרצפות הנוצרת כתוצאה מגרירה של חפצים ובלאי. תהליך השימוש בפוליש אקרילי מצריך ניקוי מקדים של הרצפה באמצעות מכונה מיוחדת המיועדת למטרה זו. בתום הניקוי ניתן להבריק את הרצפות באמצעות שימוש בפוליש אקרילי שאף מונע שריטות עתידיות והצטברות לכלוכים.

פוליש ווקס - שימוש בפוליש ווקס מצריך שימוש במכונת וסקוץ'. התהליך מצריך שלב מקדים של ייבוש הרצפה. לאחר הייבוש מורחים את הווקס על הרצפה באמצעות המכונה. מומלץ לבצע את התהליך באמצעות חברה מקצועית בתדירות מינימאלית של פעם בשנה.

פוליש קריסטלי - בתום תהליך פוליש קריסטלי תהיה ברשותכם רצפה מבריקה במראה יוקרתי במיוחד. החומר ממנו עשוי הפוליש הקריסטלי מוחדר לתוך הרצפה, אוטם סדקים, מגן מפני שריטות ופגמים או חורים ומייצר מרצפות חלקוה ושלמות. התהליך באמצעות מכונה באמצעותה מוחדר החומר לתוך הרצפות. תהליך פוליש קריסטלי אינו פשוט וכולל כמה שלבים. כמה שלבי מריחת הפוליש לרצפות, ולאחר מכן שלב בו מתבצעת פעולת הגנה ושימוש לרצפה.


פוליש מקצועי - 100% איכות

לצורך ביצוע פוליש מומלץ לפנות אל חברת ניקיון מקצועית. פוליש לרצפות שנעשה בצורה לא מקצועית יכול לפספס את המטרה ואף לגרום לנזקים מיותרים. פניה לחברה מקצועית תבטיח לך תהליך קל, מהיר, ובאיכות מקצועית שתשמר לך לטווח ארוך. ספידי קלין מספקת שירות פוליש מקצועי לרצפות במחירים ללא תחרות. צוות ותיק ומיומן, עבודה מקצועית ללא שפרות, תוך שימוש בחומרים איכותיים בלבד.

אנו עובדים מול מגוון גדול של לקוחות חוזרים ומרוצים. במידה ואתה מעוניין לחדש את מראה הרצפה מבלי להיכנס לתהליך החלפת הרצפות, פוליש מקצועי זה הפתרון עבורך. נשמח לסייע בצורה הכי מקצועית שיש!

פוליש לרצפה

יש לך שאלה? רוצה לקבל פרטים? צור קשר עכשיוניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

פוליש וניקיון